06.06.2014

 

FRSE zajmuje się zarządzaniem europejskimi programami wspierającymi modernizację systemu oświaty. 

 

 

 

 

19.03.2014 Link to Poland

 

 

Link to Poland to nowoczesna, interaktywna platforma prezentująca osiągnięcia i dokonania Polaków pracujących i działających poza granicami kraju. Jest bogatym źródłem informacji i artykułów tematycznych prezentujących punkt widzenia na sprawy polskie.

 

 

 

 

18.03.2014 biznesowy.net

 

 

biznesowy.net partnerem medialnym projektu. biznesowy.net to prestiżowe miejsce dla polskich firm i przedsiębiorców, ułatwiających nawiązywanie nowych kontaktów.

 

 

 

 

18.03.2014 Brief for Poland

 

 

Brief for Poland objął patronat medialny nad projektem. Brief for Poland - platforma marketingu miejsc oraz magazyn, od 12 lat propagujące ideę Trójkąta Efektywności Briefu, tworzące unikalną w skali kraju płaszczyznę współpracy administracji publicznej, uczelni, NGO i biznesu przy wsparciu ekspertów marketingu, na rzecz budowania silnych marek regionów jaki i całej Polski. Więcej informacji: www.brief.pl

 

 

 

 

10.03.2013 Radio Pin

 

 

Radio Pin głównym patronem medialnym projektu Antoni. Radio PiN to pierwsze w Polsce radio ekonomiczno-biznesowe. Radio PiN to rozgłośnia ludzi interesujących się gospodarką, profesjonalistów, otwartych na świat i nowe trendy. Radio dobrego smaku, neutralne politycznie.

 

 

 

 

04.03.2014 Teraz Polska

 

 

Miło nam poinformować, że Fundacja Godło Teraz Polska dołączyło do grona patronów projektu. Głównym celem Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego jest realizacja Programu Promocyjnego "Teraz Polska" oraz kreowanie Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska" jako gospodarczego symbolu Polski.

 

 

 

 

23.02.2014 Magazyn Zarządzanie Projektami

 

 

Magazyn Zarządzanie Projektami skierowany jest do szerokiego grona osób, zajmujących się zarządzaniem projektami. Magazyn koncentruje się m.in. na przedstawianiu intersujących projektów realizowanych w Polsce i zagranicą

 

 

 

 

21.02.2014 Perspektywy

 

 

Magazyn Edukacyjny Perspektywy przeznaczony jest dla ambitnej młodzieży, zainteresowanej świadomym budowaniem swojej przyszłości poprzez optymalny wybór zawodu, szkoły, uczelni (także zagranicznej), kursów językowych, praktyk i wyjazdów szkoleniowych.